Witaj na stronie Koła Naukowego Przyrodników!

Strona Koła Naukowego Przyrodników UKW w Bydgoszczy Dzisiaj jest poniedziałek, 23 października 2017 r. 296 dzień roku
Nowości
23.02.2013r.- Kolejne obrączkowanie tegorocznej Akcji Karmnik WIĘCEJ

11.02.2013r.- Następne w tym roku obrączkowanie w ramach Akcji Karmnik WIĘCEJ

Menu główne
:: Strona Główna
:: Aktualności
:: Kalendarz KNP
:: Bieżące plany
:: Działalność KNP
:: Galeria
:: Historia
:: Obóz KNP
:: Statut
:: Zarząd
:: Członkowie KNP
:: Forum
:: Arboretum UKW
:: Kontakt
Projekt: Ptaki wokół nas - przyroda częścią nas 2012
Projekt: Ptaki wokół nas
2010/2011
PTAKI WOKÓŁ NAS - PRZYRODA CZĘŚCIĄ NAS

Konkurs poetycki pt. "Przyroda częścią nas"

Nagrody główne:
Maria Fischer - I K.G. Bydgoszcz kl.III (Aneta Tabin)
Michał Galicki - I K.G. Bydgoszcz kl.II (Aneta Tabin)
Milena Wilbrandt - G. 51 Bydgoszcz kl.II (Monika Rudolf-Bednarek

Wyróżnienie Prorektora
Zuzanna Kowalczyk - P.G. Białe Błota kl.III (Hanna Peikow)
Dominika Harmacińska - P.G. Białe Błota kl.III (Hanna Peikow)

Wyróżnienie
Natalia Zielińska - G. 22 Bydgoszcz kl.II (Małgorzata Ulanowska-Dylik)

Konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych pt. "Ptaki wokół nas"

NAGRODA GRAND PRIX
Julia Klinger - SP 38 Bydgoszcz kl.III (Lidia Pałubicka)

Kl.I-III

I MIEJSCE
Kacper Kowalski - ZS nr 6 Bydgoszcz kl.II (Anna Baumgart)

II MIEJSCE
Michalina Żukowska - SP 38 Bydgoszcz kl.III (Lidia Pałubicka)

III MIEJSCE
Emilia Juhnke - SP 58 Bydgoszcz kl.I (nauczyciel Hanna Różyczka)

WYRÓŻNIENIE KIEROWNIKA OGRODU
Emilia Szurka - SP Białe Błota kl. I (Maria Lukiewska)

POZOSTAŁE WYRÓŻNIENIA
Ignacy Ruszkiewicz - ZS nr8, SP nr 18 Bydgoszcz kl. III (Mariola Ciecierska)
Maja Guzek - ZS nr 6 Bydgoszcz kl. III (Anna Baumgart)

Martyna Jankowska - SP nr 38 Bydgoszcz kl.III (Lidia Pałubicka)

Natalia Weiss - ZS nr 26 Bydgoszcz kl.III (Danuta Chudzinska)

Wiktoria Wilińska - ZS nr 6 Bydgoszcz kl.II (Danuta Chudzinska)

Zofia Opalińska - SP Białe Błota kl. I (Aleksandra Michalak)

Kl. IV - VI

I MIEJSCE
Karolina Romanek - SP 14 Bydgoszcz kl.VI (Katarzyna Kryszak)

II MIEJSCE
Julia Roszak - ZS nr 6 Bydgoszcz kl.V (Anna Izdebka)

III MIEJSCE I WYRÓŻNIENIE ORNITOLOGA
Kamil Bączyński - SP Białe Błota kl. VI (Katarzyna Ślefarska)

WYRÓŻNIENIE KIEROWNIKA OGRODU
Martyna Tamborska - ZS nr 6 Bydgoszcz kl.V (Anna Izdebka)

POZOSTAŁE WYRÓŻNIENIA
Wanda Wroniszewska - ZS w Dobrczu kl.IV (Agnieszka Wojna)

Zosia Wach - ZS w Sicienku (Monika Noińska-Swiniarska)


Zapraszamy do galerii prac. - tutaj

.
Statystyki:
Dzisiaj było: 6 wejść.

Wczoraj było: 14 wejść.
W sumie: 66108 wejść.
Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste
Nasze artykuły
:: Tajemniczy grzybowy krąg
:: Porosty
:: Monitoring grzybów
:: Monitoring wilka szarego
:: Wrzos zwyczajny
Koło Naukowe Przyrodników Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego KNP.UKW@gmail.com